czwartek, 17 lutego 2011

Web Designer (Grafik) - oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Snazzy Marketing poszukujemy pracowników na stanowisko:

Web Designer (Grafik)
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska pracy:
  • współtworzenie nowych i modyfikacja istniejących serwisów WWW
  • tworzenie projektów graficznych na potrzeby WWW
  • aktualizacja informacji na stronie
  • kodowanie stron z grafiki w standardzie xhtml/css opartych na div'ach

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programu Photoshop
  • bardzo dobra znajomość XHTML i CSS
  • bardzo dobra znajomość zasad usability
  • bardzo dobra znajomość cross-browsing
  • umiejętność cięcia i kodowania szablonów
  • wysokie poczucie estetyki
  • doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych
  • doświadczenie przy tworzeniu grafiki na potrzeby WWW
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • kreatywność i analityczne myślenie

Mile widziane:
  • znajomość SEO
  • znajomość języka PHP
  • znajomość baz danych MYSQL
  • znajomość DTP

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem dotychczasowego doświadczenia i portfolio na: gdansk@snazzy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz