poniedziałek, 15 listopada 2010

Project Manager (System ERP) - oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Snazzy Marketing poszukujemy pracowników na stanowisko:
Project Manager (System ERP)

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • Konfigurowanie systemu ERP
  • Projektowanie oraz modyfikowanie modułów w celu optymalizacji funkcjonalności systemu
  • Przygotowanie analiz przedwdrożeniowych
  • Nadzorowanie oraz koordynowanie realizacji projektów
  • Wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, min. tytuł licencjata
  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Kreatywność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Dużą samodzielność działania
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem dotychczasowego doświadczenia i klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres:

gdansk@snazzy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz