piątek, 12 listopada 2010

Microsoft Dynamics NAV Developer - oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Snazzy Marketing oraz na zlecenie międzynarodowej firmy z branży IT, Złotego Partnera Microsoft, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Microsoft Dynamics NAV Developer
(Programista Dynamics NAV)

Miejsce pracy: Gdańsk, Warszawa lub praca zdalna.

Obowiązki:
  • wdrożenie systemu Dynamics NAV dla nowych klientów
  • wprowadzanie rozwiązań i modyfikacji systemowych zgodnie z potrzebami klientów
  • praca nad zwiększaniem funkcjonalności i rozbudową systemu Dynamics NAV
  • rozwój warszawskiego oddziału firmy oraz kierowanie pracą biura
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość Microsoft Dynamics NAV poparta doświadczeniem
  • zawodowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • certyfikat Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz SQL Server
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • realną możliwość rozwoju zawodowego oraz objęcia stanowiska Kierownika Oddziału w Warszawie
  • dużą samodzielność działania
Do kontaktu zapraszamy również freelancerów i osoby zainteresowane podjęciem pracy zdalnej. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie Cv wraz z opisem dotychczasowego doświadczenia i klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres:

gdansk@snazzy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz